Referencie

Vážení obchodní partneri,

Na slovenský trh dodávame výrobky renomovaných firiem z Poľska, Českej republiky, Nemecka, Belgicka, Srbska, Maďarska, Talianska, ktoré sú držiteľmi BRC, IFS Logistics a ISO certifikátov.                                 V nadväznosti na certifikáciu našich dodávateľov a v rámci zlepšovania kvality vzťahov s našimi odberateľmi, sa naša firma v roku 2008 stala držiteľom medzinárodného štandardu certifikátu IFS Logistics a odvtedy ho každý rok obhajuje na vyššej úrovni.

Cieľom certifikácie je získavanie a udržiavanie si dôvery našich dodávateľov a odberateľov dodržiavaním vysokého štandardu kvality a bezpečnosti dodávaných tovarov. Hodnotenie úrovne našej firmy bolo zamerané na procesy manažmentu a kontroly kvality, skladovania, distribúcie a zdravotnej nezávadnosti nami dodávaných produktov.

Certifikáciu vykonáva renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Czech s.r.o., popredný svetový poskytovateľ špičkových riešení v oblasti kvality, bezpečnosti a udržateľného rozvoja v oblasti potravinárstva, ktorý pridáva hmatateľnú hodnotu nášmu podnikaniu a je zárukou kvality v hodnotení a certifikácii.
Veríme, že naše aktivity prinesú aj v budúcnosti kvalitné obchodné vzťahy, zvýšenie dôvery k našej firme i nami dodávaným tovarom.

Certifikáty

Ocenenia

Dokumenty

GDPR

Informačná povinnosť – zásady OOU

GDPR

Informačná povinnosť pre kamerový systém