POPCORN CHOCOLATE 213g

Bonbóny s kúskami popcornu a praženje kukurice celomáčané v čokoláde

 

 

 

 

DELISSIMO hazelnut & almond + MAŠĽA (ZLATÁ)182g

Pralinky v tvare gule Dve dokonalé zmesi hustých čokoládových škrupín a jemných krémov plnených lieskovými orieškami alebo mandľami Dva druhy čokoládovej polevy: mliečna čokoláda a biela čokoláda. Neobsahujú farbivá Neobsahujú konzervačné látky. Neobsahujú stužené tuky. Každá z praliniek je v obale vyjadrujúcim jej chuťový variant. Darčekové balenie výrobku so skutočnou rozetou, ktorá je k nemu pripevnená, vám umožňuje zaobchádzať s ním ako so sladkým darčekom.


 

 

 

 

 

 

SRDCE CHERRISSIMO classic PLECH 185g

Keď sa pralinky jedinečnej chuti spoja s eleganciou štýlu, výsledkom je čokoládový darček, ktorý je snom mnohých ľudí. Klasická kombinácia intenzívnych čokoládových chutí a šťavnatej čerešne je skvelou voľbou bez ohľadu na ročné obdobie. Siahnite po pralinke, ktorá vám lahodne zdvihne náladu. Starostlivo vybrané šťavnaté ovocie spolu s výnimočnou čokoládou a kvapkou vášho obľúbeného alkoholu s čerešňovou šťavou zaistia jedinečné zážitky a polechtia vašu fantáziu.

 

 

 

 

 

 

PLECH AMORETTA DESSERTS pralines 276g

Ak by bolo niekedy možné zamilovať sa do daru, musela by to byť škatuľka praliniek Amoretta Desserts. Za elegantným balením je bohatý výber praliniek, ktoré obsahujú skutočné majstrovské diela cukroviniek. Ich bohaté náplne boli inšpirované tými najfascinujúcejšími dezertmi sveta, akými sú Creme Brulee s karamelovými chrumkami, Tiramisu s prírodnou aromatickou kávou a Panna Cotta s jahodami.

 

 

 

 

 

 

PRALINES MIX 290g „GOLD“ – 2 zásuvky


Čokoládové pralinky zaliate čokoládovou polevou z čokolády , mix chutí náplní inšpirovaný obľúbenými dezertmi: panna cotta a creme brulee a tradičné koláče: jablkový koláč a tvarohový koláč, neobsahujú umelé farbivá, neobsahujú konzervačné látky, neobsahujú stužené tuky – Čokoládová krabička s modernou grafikou a zlatým pozadím 

 

 

 

 

 

ŠPALDOVÉ MINIPLACKY JAHODOVÉ v poleve 150g

Jedinečné trendy výrobky spĺňajúce vysoké požiadavky spotrebiteľov na zdravú výživu vyrobené z kvalitnej krupice pšenice špaldy, bez konzervantov. Výborné ako zdravšia alternatíva bežného sladkého pečiva a vhodné pre všetky vekové kategórie ako ľahký snack na chrumkanie počas celého dňa – teraz aj v jahodovej poleve


 

 

 

 

 

EMOJI SMILE Čokoládová lízanka 25g

jedinečná trendy novinka v segmente čokoládových výrobkov. Skvelá chuť bielej čokolády v tvaroch obľúbených a populárnych emotikonov JOY, SMILE a HEART EYES s priemerom 5,5 cm. Vyjadrite svoje emócie lízankou J . Zábavná a hravá maškrta pre všetky vekové kategórie! To sú lízanky vyrobené z najkvalitnejšej bielej a mliečnej čokolády, zdobené len prírodnými farbivami a rastlinnými výťažkami.

 

 

 

 

 

 

PARTY KIDS – Bonbóny s jahodovou príchuťou a ryžovými chrupkami celomáčané v čokoláde obohatené o horčík a vápnik 220g

Exluzívna trendy novinku v segmente čokoládových bonbónov určená nielen pre detských spotrebiteľov. Jemné a nadýchané vnútro s pridanými mrazom sušenými kúskami jahôd a chrumkavými ryžovými chrupkami, poliate zamatovou čokoládou. A to všetko obohatené o cenné a prospešné minerály – horčík a vápnik. Bonusom naviac je, že ide o bezgluténový výrobok bez konzervačných látok. Sladkosť, ktorá nesmie chýbať na každej detskej oslave!

 

 

YOUR DELICACY VANILLA MARSCHALLOW (32ks) 340g

Vanikové penové suflé v čokoláde

 

 

 

 

 

ZOZOLE LOLLIPOPS PAINT+GUM lízanka višňová so žuvačkou 8,5g

Lízanka s kyslím posypom navrchu s farbiacim účinkom a žuvačkou vo vnútri

 

 

 

 

 

 

Perníčky SRDIEČKA v cukrovej glazúre 160g

Prísne strážený recept, tradičná technika prípravy a pečenia cesta, ktorá je v mnohých štádiách stále vykonávaná ručne, použitie vysoko kvalitných surovín, bohatá zmes prírodných korenín a predovšetkým ľudia, ktorí sa už vyše 250 rokov s nadšením starajú o jedinečnosť svojho produktu – to sú faktory, ktoré robia tieto perníčky také výnimočné. Nezameniteľná vôňa a chuť perníkového korenia, plus jemná cukrová glazúra už stáročia ohromuje aj tých najnáročnejších labužníkov na celom svete. Rozjasnite svoj deň o krásnu spomienku na perníčky Vášho detstva – perníčky ako od babičky ! 

 

 

 

 

 

ZOZOLE JELLIES SPIRAL želé s jahodovou príchuťou 19g

 

 

 

 

 

 

 

ZOZOLE CHEWING STICKS žuvacie cukríky jahoda 5,5g

 

 

 

 

 

 

 

NEW BERRY FRUITS 300g BOX želé s ovocnou šťavou

Zmes želé s náplňou (12%) s ananásovou, citrónovou, pomarančovou a malinovou príchuťou

 

 

 

 

 

 

TRIK RYBIČKY solené 90g

20 ks/kartón

 

 

 

 

 

 

TRIK PRACLÍKY solené 100g

20 ks/kartón

 

 

 

 

 

 

TOFFLAIRS CARAMEL- CHOCOLATE 120g

 Mliečne karamelkys čokoládovou náplňou

 

 

 

 

 

 

PRIMAVERA HAZELNUT & ORANGE PRALINES 140g novinka

Čokoládové bonóny (50%) plnené krémom s pomarančovou kôrou a lieskovcovou príchuťou

Má sviežu chuť ovocia a čokolády

 

 

 

 

 

 

Cherry Passion 295 g

Čerešňová vášeň 295 g

Čokoládové pralinky
Plnená čerešňou v alkohole
Zaliate tmavou čokoládou
Neobsahujú farbivá
Neobsahujú konzervačné látky
Neobsahujú stužené tuky
Neobsahujú palmový olej
Každá pralinka v samostatnom obale
Vzhľadom na formu balenia (plastová krabička) sa perfektne hodí ako exkluzívny darček
Výrobok obsahuje alkohol

 

 

 

 

PROSECCO Passion (alkohol) + MAŠĽA 210g

 

Čokoládové pralinky
Plnené čerešňou v alkohole
Zaliate tmavou čokoládou
Neobsahujú farbivá
Neobsahujú konzervačné látky
Neobsahujú stužené tuky
Neobsahujú palmový olej
Každá pralinka v samostatnom obale
Darčekové balenie produktu, vďaka čomu je perfektný ako neformálny darček
Produkt funguje dobre aj na individuálnu spotrebu (uzavretie jednej pralinky do obalu vám umožní rozdeliť obsah kartónu)
Výrobok obsahuje alkohol