Characteristics of TOL s.r.o.

Sme distribučná spoločnosť so sídlom na Slovensku so zameraním na dovoz a distribúciu širokej škály cukroviniek, čokoládových výrobkov, kávoviny a iných zaujímavých potravinárskych výrobkov pre slovenský a český trh.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1993. Sme stabilná, dôveryhodná, silná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť s dobrým menom, ktorá za dlhé roky svojho pôsobenia dokonale pozná slovenský trh a neustále prináša zákazníkom výnimočné výrobky nielen od zahraničných, ale aj tuzemských producentov.

Sídlo spoločnosti je v Poprade, časti Matejovce. Je súčasťou priemyselného parku vedľa diaľničnej infraštruktúry. Disponujeme vlastnou budovou s kancelárskymi a skladovými priestormi s možnosťou uskladnenia 700 europaliet. Aktuálne distribuujeme cca 300 tovarových položiek prevažne bonboniéry, čokolády, oblátky, sušienky, kávoviny, cukríky, furé, želé, lízanky, cukrovú vatu, ale aj výrobky zdravého životného štýlu ako bezglutén, dia a racio.

Naša spoločnosť je od roku 2008 pravidelne ročne certifikovaná v systéme IFS štandardom IFS Logistic na stupni vyššia úroveň. Tento štandard nám spolu s našim sytémom HACCP pomáha zabezpečovať kompatibilitu a prehľadnosť v celom dodávateľskom reťazci až k zákazníkom a tak dodávať našim zákazníkom kvalitné a nezávadné výrobky.

Výsledkom našej dlhoročnej činnosti, štúdiom trhu a nasledovaním obchodných trendov je zastupovanie na báze exkluzivity ako dovozca a distribútor viac ako 30 výrobných spoločností z Európy, prevažne z Poľska, Slovenska, Nemecka, Belgicka, Talianska, Srbska, Maďarska, Čiech i Chorvátska. Medzi našich dlhoročných dodávateľov patria: Alaska Foods, Vobro, Mieszko, Grana, Felfoldi, Wawi Euro, Wawel, Pszczolka, Jaffa-Banini, Walcor, Dragulj, Roksana, Cymes, Žitoprerada, Elysberg Confiserie, Skawa, Sniežka, Astra, Admar, Pokój, Spomet Bergen a mnoho ďalších. 

V týchto predajniach môžete nájsť naše produkty

V rámci Slovenska distribuujeme do nadnárodných obchodných sietí ako Tesco, Kaufland, Metro, do národných slovenských sietí ako COOP Jednota, CBA SK, Koruna, Fresh, Sama, 1.Day, Dona a mnoho ďalších. Nezávislý trh zásobujeme prostredníctvom 30 dílerov.

V Českej republike momentálne distribuujeme do Kaufland, Norma, Tamda, a nezávislý český trh prostredníctvom širokej dílerskej siete.

Do budúcnosti plánujeme rozširovať a skvalitňovať portfólio distribuovaných produktov i logistiky, aby sme mohli uspokojovať našich zákazníkov na stále vyššej úrovni.

Uplatňovaním zásady „Náš zákazník – Náš pán“ sa snažíme flexibilne reagovať na dopyt trhu, poskytovať nadštandardný veľkoobchodný servis a pristupovať k obchodným partnerom i zákazníkom s otvorenou mysľou a ochotou, pričom hlavnou úlohou je distribúcia výrobkov vysokej kvality za rozumnú a konkurenčne schopnú cenu.

Tešíme sa na spoluprácu